Dekorasyon Projelendirme

Dekorasyon Projelendirme

Ev ve iş yerlerinizde yapacağınız tadilat, onarım ve dekorasyon projelerinizde ücretsiz keşif yapıyoruz. İhtiyaç duyulan tüm detayları projelendirerek, ekonomik fiyatlarla uygulama projeleriniz için rehber oluşturacak bir liste oluşturuyoruz.

Ev ve işyerleri için düşündüğünüz dekorasyon ve tadilat projelerinin uygulanacağı mekân, mimari ekibimizin ilk ziyaretiyle alınan röleveler sonrasında ofislerimizde detaylandırılır. Kullanılacak dekorasyon malzemelerinin, marka model, renk ve ihtiyaç duyulabilecek tüm kalemlerin belirlenmesiyle, dekorasyon projesinin tasarım alışmaları başlar. Tasarım çalışmaları öncesinde yapılacak toplantıyla, müşteri beklentileri dinlenerek notlar alınır. Alınan notlar mimarlarımız tarafından uygulanabilecek alternatif dekorasyon tasarımlarıyla projelendirilir.

Müşterilerimizin öneri ve dekorasyon ve tadilatta kullanılacak bütçelere göre Dekorasyon Projelendirme işlemi yapılır. Alternatif tasarımlar arasında, planladığınız dekorasyon uygulama projeniz için oluşturulan bütçenin onayıyla uygulama aşamasına geçilir.

 
Foto Galeri
 
Hizmet Teklif Formu

  13.10.2021
  1.140
  Ziyaretçi Yorumları (2)
  1. Yiğit Namlı dedi ki:

   It probably seemed trivial to most people, but it mattered to Tracey. She wasn’t sure why it mattered so much to her, but she understood deep within her being that it mattered to her. So for the 365th day in a row, Tracey sat down to eat pancakes for breakfast.

   1. safirtema dedi ki:

    There was no time. He ran out of the door without half the stuff he needed for work, but it didn’t matter.

  Whatsapp
  Ümit Altıparmak
  Ümit Altıparmak
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?